Окупаційній армії не допоможе навіть додаткове перекидання десятків тисяч солдатів під Херсон.

Російські загарбники всерйоз заметушилися на херсонському напрямку, про що свідчать свіжі карти боїв в Україні.

Російські загарбники намагатимуться утримувати Херсон, докладаючи всіх сил. Окупанти накопичили на правому березі Херсонщини близько 40 тисяч своїх військових.

Однак ні побудова нових оборонних загороджень, ні “примноження” особового складу у цьому регіоні не допоможуть їм протриматися надто довго.

На думку військового експерта, полковника Владислава Селезньова, поки що український наступ досить розмірений, але все зміниться, коли ЗСУ прорвуться ближче до Нової Каховки.

Фахівець наголошує, що в Новокахівському районі, як і раніше, є значна кількість солдатів і військової техніки противника, до якої ще не дістала наша артилерія. Коли прорив оборони відбудеться, всі ці кошти буде швидко ліквідовано.

Також він звертає увагу на важливість контролю над окремими логістичними шляхами, які окупантам довелося розробляти заново після ударів ЗСУ по найпопулярнішим переправам, у тому числі й Антонівському мосту.

“Очевидно, що знищення логістичного маршруту, який росіяни активно використовують — міст через греблю в районі Нової Каховки — створить кризову ситуацію для окупаційної армії. Тому що немає постачання, немає боєприпасів, немає пального, немає продуктів харчування. Воювати стає неможливим”, — пояснює спеціаліт в інтерв’ю OBOZREVATEL.

У такому разі у росіян залишиться лише єдиний варіант — тікати на лівобережну Херсонщину, причому, швидше за все, залишаючи важку техніку та боєприпаси, як це вже було на Харківщині.

Зауважив Селезньов і один неприємний нюанс — зараз у Херсоні та найближчих до нього населених пунктів перебуває щонайменше 32 тисячі загарбників. Кількість сил значно збільшилася за допомогою свіжомобілізованих росіян. Водночас експерт не надто переймається їхньою подальшою долею, адже вона також очевидна.

“На Херсонському напрямку українська армія має перевагу в артилерійських засобах. Тому ці 32 тисячі російських солдатів і офіцерів, що діють на правому березі Дніпра, планомірно, системно перетворюватимуться на “хороших двохсот росіян”, — прогнозує Владислав Селезньов.

Російські окупанти не зважають на кількість життів своїх військових, які будуть там знищені.

А Збройним Силам України треба знищувати окупантів там, де вони є. Водночас нам також потрібно берегти себе та свій народ.

Вдався план, усе нормально. Йде процес знищення їх. Зрозумійте, що 40 тисяч – то дуже маленька чисельність для утримання такої великої території. Про це 24 каналу сказав військовий експерт Михайло Притула.

На його думку, ці війська, найімовірніше, стиснуться та будуть намагатися втримати плацдарм біля Херсона для якихось майбутніх планів. Вони кидають туди “чмобіків” практично на виживання, саме непідготовлений особовий склад, а офіцерів там уже немає. Росіяни зараз щось готують на лівобережжі Дніпра для того, щоб зупинити українську армію.

Притула вважає, що насправді це не оборона Херсона, а йде система оборони Криму. Адже окупанти розуміють, що, якщо втратять Херсон, то далі вже піде лавина й вони будуть змушені відкочуватися, після чого піде боротьба за Крим.

Те, що вони кидати туди будуть “чмобіків” велику кількість, це очевидно. Для того, щоб їх туди кинути, треба втримувати якийсь плацдарм на правому березі – ось вони це й роблять,
– сказав військовий експерт.

Окупанти не зважають на кількість життів своїх військових, які будуть знищені. Якщо треба буде – то окупанти кинуть туди 100 тисяч, адже вони не шкодують своїх людей. Росіяни народилися для того, щоб померти, а ми народилися – аби жити. І це наша принципова відмінність від них.