Збройні Сили України показують неймовірні результати під час контрнаступальних дій на Харківщині. Цілком ймовірно, що наші захисники будуть рухатися у бік Маріуполя. 

Про розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. За його словами, українські військові вже показали на що здатні. 

Так, Збройні Сили продемонстрували російським загарбникам, що здатні на сучасне ведення війни та здійснення проривів. Наші бійці розуміють, що є великі ділянки, де угруповання військ окупантів не таке щільне, наприклад, Вугледар або Запорізька область.

“Звідки б не йшли Збройні Сили – вони все одно будуть рухатися у напрямку Маріуполя,”– зазначив радник мера Маріуполя.

Нагадаємо, ЗСУ протягом останніх днів один за одним звільняють від окупантів населені пункти Харківської області. Крім того, наступ триває і в інших регіонах, зокрема на Донеччині.

Джерела 24 каналу у розвідці повідомили, що українські захисники 10 вересня, ймовірно, зайшли в Донецький аеропорт. Відтак, Збройні Сили України, ймовірно, на околицях Донецька.

На тлі повідомлень про те, що ЗСУ зайшли на територію Донецького аеропорту, з’явилася інформація і про те, що бойовики почали втікати. Наприклад, ватажок бойовиків денис пушилін покинув Донецьк. Та не тільки пушилін вирішив врятувати своє життя, гауляйтер Маріуполя костянтин іващенко теж кудись зник.