Спікер Володимира Зеленського Дмитро Разумков прокоментував кандидатуру на посаду глави адміністрації слуги народу, майбутні призначення топ-чиновників та розповів, чи буде перенесено головний офіс президента.

Відповідною інформацією він поділився у ексклюзивному інтерв'ю.

"Якщо ми говоримо про міністрів, то сьогодні вам конкретних особистостей, які будуть претендувати на ту чи іншу посаду, президент називати не буде. Тут ще є питання національної безпеки, давайте не забувати, що ми живемо в умовах війни. Якщо ми говоримо про главу Генерального штабу, то називати прізвище також недоцільно, поки президент офіційно не приступив до своїх повноважень", – відзначив Разумков.

Також експерт розповів про можливість перенесення офісу президента з Банкової в інше місце і про те, як відбувається відбір кандидатів у команду Зеленського. 

"Я вважаю, що главою Адміністрації Зеленського має стати людина без політичного минулого. Це було би правильно. Щодо перенесення адмінбудівлі – з Банковою було пов'язано ряд подій, апозитивних для історії України. Звісно, перенесення Адміністрації – це дороговартісний проект, там є багато комунікативних особливостей та речей, пов'язаних із безпекою. Брати гроші з бюджету ніхто не буде, однак важливо знайти інше місце роботи для Зеленського. Можливо, це буде окремий офіс для президента, а не перенесення усієї адміністрації. Час щось змінювати у тих традиціях, які є. Наразі ми активно працюємо над цим питанням", – резюмував радник Зеленського.

Окрім цого, радник новообраного президента України Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявив, що Зеленський готовий до виконання обов'язків верховного головнокомандувача.

"Чи готовий він виконувати свої обов'язки головнокомандувача одразу після того, як відбудеться інавгурація, як йому буде делеговано повноваження… головнокомандувача. Так, звичайно, він дійсно готовий до цього. Він розуміє весь обсяг тягаря, зокрема ухвалення рішень, які будуть лягати на його плечі. Не розуміючи цього, він би не йшов у президенти", – заявив Разумков.

Він також додав, що першочергове завдання, яке стоятиме перед президентом, – це питання обороноздатності країни, водночас, за даними Разумкова, Зеленський поки не проводив зустрічей із представниками Генерального штабу Збройних сил України та Міністерства оборони України.