Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк жорстко відреагував на телеміст “між Росією і Україною”, який анонсував російський телеканал “Росія 24” з участю українського телеканалу.

“Порівнювати це непорозуміння з мостом” США-СРСР “в 1986 році, між різними ідеологіями і пропагандистськими машинами – дешева маніпуляція. Зараз нам пропонують” з’єднати “внутрішньокремлівської пропаганду з її філією в Києві і видають це за” прорив “у відносинах між” братніми “народами. Прошу припинити істерику”, – заявив Данилюк.

Також він додав, що будівництво незаконних “мостів” вже стає спеціалізацією Росії.

“Ми як сильна країна повинні реагувати впевнено, без зайвих емоцій і паніки. Адже саме на це і розрахунок. Кількість таких провокацій буде тільки збільшуватися. Нам потрібно тримати голову холодної”, – впевнений Данилюк.

Зазначимо,  понеділок, 8 липня, в Києві проходить акція протесту проти телемосту “між Росією і Україною”, який анонсував російський телеканал “Росія 24” з участю українського телеканалу NewsOne

Захід організовує партія «Голос і Святослав Вакарчук.

«Це не телеміст, а телеміна. Це – загроза для національної безпеки», — сказав із цього приводу лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук.