На Прикарпатті безвісти зникла мама тримісячної дитини, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Гроші ходять за пацієнтом”: Нові нюанси у виборі лікаря. Дізнайтесь це, щоб встигнути до квітня

16 січня, молода мама вирушила автобусом з Угринова до Івано-Франківська й зникла зі зв’язку. Ірина Чечель, 1990 року народження, попрощалася з чоловіком і свекрухою. Нічого підозрілого рідні не помітили. Вдома залишила тримісячне немовля. Сама ж поїхала до міста по одяг для дитини, бо невдовзі мала відбутися сімейна фотосесія присвячена народженню дитини. Цю інформацію журналістам видання МІСТО розповіла одногрупниця пані Ірини – Юлія.

Жінка каже, що Ірина Чечель (Вівчар) працювала до наpoдження дитини сімейним лікарем в одній з поліклінік Івано-Франківська.

“Хороша і спокійна жінка”, – так Юлія описує зниклу.

Після пoлoгів, як і в будь-якої молодої мами, були депpeсивні стани, але нічого серйозного.

Нині Ірину розшукують рідні й друзі. Звернулися в поліцію і пояснили про те, що молода мама зникла. На зв’язок жінка не виходила від ранку, а щодо близьких в обласному центрі, де б могла зупинитися Ірина Чечель, рідним невідомо. Всіх кого знали – обдзвонили. Родом жінка з Коломийщини.

Прикмети: одягнута в сіру куртку і джинси.

Якщо хтось бачив чи має якусь інформацію потрібно телефонувати на лінію “102” або на за номером (050) 85-47-593 – сестра Ірина.

Станом на сьогодні сестра зниклої повідомила, що Ірини немає. Версія про те, що жінка кудись могла поїхати до родичів чи друзів перевіряється. Проте родичі кажуть, усі вже повідомленні і нічого не знають. Щоправда, ніхто достовірно сказати не може чи заходила зникла в автобус чи ні. І де саме востаннє бачили її люди – також невідомо.

Речниця ГУ НП в Івано-Франківській області Мирослава Белдик каже, що звернення надійшло від мами і чоловіка. Його зареєстрували і поліцією розпочаті невідкладні пошуки, які тривають і досі.

Крім того, родина передала правоохоронцям лист, у якому жінка просить вибачення у тримісячного сина і чоловіка. Ірина багато емоцій описала у листі. Лист розповсюдженню не підлягає і є частиною слідчих дій. Наразі правоохоронці розглядають версію caмoгyбства. Можливо, це післяпoлoгoва дeпресія так вплинула на зниклу, через яку часто стpaждають пopoділлі. Лист, який Ірина залишила, поліцією вилучений в ході розпочатого кpимiнального провадження.