Головні новини України
Подобається

“Простим українцям і не снилося”: Назар Холодницький отримав вражаючу суму відпускних

07/08/2018     Автор: Віра Грицишин
“Простим українцям і не снилося”: Назар Холодницький отримав вражаючу суму відпускних

Майже півмільйона гривень відпускних – виявляється, що такі суми для України цілком реальні, якщо ти – головний антикорупційний прокурор.

Керівник САП Назар Холодницький майже одразу після догани від кваліфікаційно-дисциплінарної комісії вирішив відпочити від роботи і вирушив у відпустку на півтора місяці – аж до 13 вересня.

За повідомленням Центру протидії корупції, керівник САП отримав за це 456 тисяч 780 гривень відпускних. Сплачуватиме їх держава, звісно, з наших податків.

Популярне: “Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП


Нагадаємо, що 26 липня дисциплінарна комісія прокурорів оголосила Холодницькому догану. І це покарання було значно м'якшим, ніж того вимагали скаржники – генпрокурор Юрій Луценко і глава НАБУ Артем Ситник, бо вони взагалі вимагали звільнення Холодницького. А все через те, що він нібито "зливав" справи НАБУ і попереджав їх фігурантів про обшуки.

Зазначається, що за законодавством рішення КДКП може бути оскаржене в адміністративному суді або у Вищій раді правосуддя.

Дійсно виникали різні емоції, і слова вживались інколи не літературні. Я перед кожним вибачився. Тепер з усмішкою сприймаю всі їхні постанови про закриття проваджень, – прокоментував Холодницький.