Скандально відома заступниця міністра внутрішніх справ Анастасія Дєєва обурилася правилами перевезення багажу бюджетної авіакомпанії Wizzair.

Як написала чиновниця на своїй сторінці в Facebook, на стійці реєстрації авіакомпанії її змусили доплатити за ручний багаж, хоча раніше подібних проблем у неї не виникало, передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва

"З цією маленькою валізою я літаю завжди. Ок, простояла в черзі, заплатила за багаж – це половина вартості одного квитка. Але на цьому історія не закінчилася. При посадці в літак, мене дівчина дуже грубо попросила поєднати сумку, в якій ноутбук, документи, папки та інше з ручним багажем, за який я вже доплатила. WTF. Я сказала, що це принизливо і неможливо, і ніхто при реєстрації мені цього не сказав. На що вона сказала вийти з черги і не летіти тоді. Це просто супер жахливий, огидний, принизливий сервіс. Ever!" – написала Дєєва.


Відзначимо, що в коментарях користувачі соцмережі відзначають, що лоукост змінив правила і такі правила стали нормою, а проблеми у замміністра виникли через те, що вона не ознайомилася з новими вимогами компанії.