Заява генпрокурора Юрія Луценка про відставку – це гра на публіку. Про це сказав політолог Олександр Кочетков.

"Коаліція не відпустила Луценка у відставку. Бо це не можливо. Швидше владна верхівка відмовиться від тіньових статків, ніж напередодні президентських виборів відбудеться відставка людини, яка знає про Петра Порошенка майже все.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Щоб Луценко дійсно збирався у відставку, йому треба було заарештувати когось із найближчого оточення президента і зробити публічну заяву. От тоді б його звільнили. А так це просто гра на публіку, дешевий піар.Те, що Луценко хоче йти на наступні парламентські вибори, не дуже когось цікавить. Бо він увійшов у найближче оточення президента – так звану стратегічну вісімку. Він практично єдина людина, якій Порошенко довіряє. Петро Олексійович думає, що Луценко його не кине, тому не може відпустити. А Юрій Віталійович – слухняний помічник.

З іншого боку Луценко хоче бути щонайменше прем'єром. Якщо президент Петро Порошенко стане президентом вдруге. Якщо не отримає цієї належної нагороди, тоді спробує створити власний політичний проект. А далі претендуватиме на посада президента", – каже Олександр Кочетков.