В одному з інтерв’ю українська виконавиця уточнила, що серйозно поговорила з донькою, пояснивши, чому вони будуть жити окремо від її тата.

У свої вісім років Софія з розумінням поставилася до розлучення батьків. 41-річна Ані Лорак зізналася, що і раніше, коли вони з Муратом жили однією сім’єю, на всіх святах він з’являвся швидше як гість.

Через вимушені роз’їзди і відрядження турецький бізнесмен часто був відсутній вдома.

Незважаючи на розлучення зі співачкою, Налчаджиоглу не нехтує своїми батьківськими обов’язками. Так, Мурат намагається час від часу брати до себе Софію, проводячи з нею канікули і вікенди. Малятко дуже прив’язане до тата.

На особистій сторінці в Instagram колишній коханий української співачки опублікував свіже Селфі, попозувавши разом з восьмирічною донькою в авто під час прогулянки по місту.

 До слова, Ані Лорак перестала приховувати роман з 26-річним саунд-продюсером лейблу Black Star Єгором Глібом. Молодий чоловік молодше обраниці на п’ятнадцять років. У недавньому інтерв’ю Ані пояснила, чому її супутник вкрай рідко з’являється з нею на світських заходах. За словами співачки, вона не любить публічності. Крім того, коханий артистки не хоче привертати до себе увагу преси і шанувальників.