Голова української делегації, колишній президент України Леонід Кравчук вважає, що Україні слід бути готовою до будь-яких дій Росії, зокрема, й до повномасштабної агресії.

Про це він сказав у програмі «Утро» телеканалу «Настоящее время», створеного Радіо Свобода з участю «Голосу Америки».

«Я чув слова Зеленського, що Україна готова відбивати агресію. Справа в тому, він казав, вона не лише сьогодні готова, а вже останні сім років, просто різний рівень гостовності. Тому що складно сказати, коли Росія почне реалізовувати свою агресивну риторику. Ця риторика вже вийшла за рамки ЗМІ на рівень міністра закордонних справ, рівень Пєскова, тобто на рівень держави», – сказав він.

Не можна сказати, що «війна розпочнеться завтра», але за такої риторики, скупчення військ і загострення на Донбасі, не слід виключати жоден сценарій дій Росії, наголосив Кравчук.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що вторгнення російських військ цілком реальна перспектива, але Україна знає про неї останні сім років і готова до цього. Про це він сказав у коментарі CNN під час своєї поїздки на Донбас.

“Звичайно, ми знаємо про це з 2014 року, ми знаємо, що це може статися в будь-який день. Вони готові, але ми теж готові, тому що ми знаходимося на нашій землі і на нашій території”, – підкреслив глава держави.

Він зазначив, що бійцям на передовій важливо знати, що у них є “політична підтримка”, саме тому він приїхав із візитом на Донбас.

Також Зеленський заявив, що у разі, якщо США бачать Україну в НАТО, то вони мають “сказати це прямо і зробити це, не тільки на словах”, а також, що президент Сполучених Штатів Джо Байден “повинен зробити більше”, щоб стримати Росію і допомогти покласти край цьому конфлікту.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.