У Закарпатській області під час передвиборного виступу голови ОДА Олексія Петрова проїхав лісовоз, завантажений лісом-кругляком.

Відповідне відео опублікував телеграм-канал IN UA. Петров є першим номером у виборчому списку партії “Слуга народу” на місцевих виборах до Закарпатської обласної ради.

“Поки губернатор Закарпатської області штовхає свою полум’яну передвиборну промову, на його тлі тихенько проїжджає під зав’язку набитий лісовоз. Для повної епічності не вистачає фури з бурштином і місцевих мафіозі”, – сказано в підписі до відео.

Нагадаємо, в листопаді 2019 року президент України Володимир Зеленський підписав закон про заборону вирубки Карпат.

Відзначимо, що це вже не перший скандал за участю “слуг” напередодні виборів.

Так кандидат в депутати від “Слуги народу” в Новомосковську районну раду Дніпропетровської області Сергій Алексейченко, що йде першим номером списку партії, вживав марихуану разом з другом у дворі будинку.

Відповідне відео опинилося в розпорядженні “Страни”.

Як видно на записі, Алексейченко підійшов до саморобного Бонга (пристрою для куріння конопель) після чого підпалив і вжив зілля. Потім аналогічні дії повторив другий чоловік (його звуть Віктор Пустовий), і знову Алексейченко. Ролик був записаний ввечері п’ятого жовтня 2020 року.

Також, раніше в Мережі висміяли бігборди кандидата в депутати від “Слуг народу”, де в одному слові було дві помилки.

Так, на агітаційних білбордах Тетяни Руденької в Житомирі виявили дві помилки в одному слові. Замість слова “освічені” ( написано “освідченні” (від слова “освідчитися” – зізнатися в любові).

Відзначимо, що президент Зеленський вже втомився коментувати скандали своїх соратників і просто старається їх ігнорувати. Хоча насправді Зеленський дуже злий і розчарований.