Президент України Володимир Зеленський запропонував розробити законопроект про статус олігархів. Таку пропозицію він висунув на засіданні Ради національної безпеки і оборони України.

Про це він заявив в своєму відеозверненні.

“Я запропонував Раді національної безпеки і оборони та Офісу президента разом з Антимонопольним комітетом розробити новий законопроект. Такого у нас в Україні не було, вважаю, що сьогодні це один з пріоритетів, фундаментальний законопроект про статус олігарха в нашій країні”, – заявив він.

Глава держави підкреслив, що не можна допускати впливу олігархів на Україну, тому буде розроблена законодавча ініціатива.

“Що буде з такими людьми, які будуть вводитися санкції, як олігархи будуть перетворюватися в бізнесменів, тому що ми підтримуємо великий бізнес і будь-який бізнес в Україні. Вплив олігархів на Україну, на вибір України, на економіку, на закони, на Верховну раду – це, мені здається, допускати не можна, тому буде розроблятися законодавча ініціатива з приводу олігархів”, – додав він.

Зазначимо, що чергове засідання РНБО відбулося у четвер, 15 квітня.

Пріоритетним питанням стало загострення конфлікту на Донбасі. Його розглядали таємно.

Володимир Зеленський заявив, що не може розкрити деталі. Однак український лідер зауважив, що ситуація є контрольованою.

За словами президента, найголовніше – те, що армія готова.

Водночас Зеленський закликав українців стосовно цього питання довіряти виключно офіційним заявам Генштабу.

Окрім того, під час засідання розглянули ще 7 питань. Зокрема, запровадили санкції щодо “другої частини контрабандистів”. Мовиться про 12 фізичних та юридичних осіб.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.