Голова Верховної Ради Дмитро Разумков проголосував на місцевих виборах. 

Він наголосив на тому, що сподівається на чесні вибори та очікує, аби в кожний регіон “прийшла нормальна влада”, яка розуміє, що вона буде робити, і вмітиме відповідати за свої дії.

Також голова ВР вважає, що недоцільним є допуск до виборчих дільниць людей із температурою.

“Я думаю, що ні, у нас є механізми, як можна було проголосувати і вдома. Але будемо сподіватися, що таких випадків не буде і це дасть змогу провести все ж таки нормальні вибори, чесні вибори”, – сказав Дмитро Разумков.

При цьому він заявив, що не бачить жодних підстав для припинення виборчого процесу та скасування другого етапу місцевих виборів навіть в умовах епідемії.

“Я впевнений, що другий тур виборів повинен відбутися, адже ми не можемо залишити громади без легітимної влади. Ми всі розуміємо, що влада на місцях, особливо і в рамках децентралізації, і в рамках викликів, які сьогодні стоять перед місцевою владою, тому що відповідальність з боротьби з коронавірусом та захистом здоров’я наших громадян, деякою мірою можна говорити, що це захист національної безпеки. Це спільна відповідальність і місцевої влади, і центральної влади, тому важливо, щоб уся вертикаль влади працювала на єдиний результат”, – сказав Дмитро Разумков.

Нагадаємо, в Україні розпочалися місцеві вибори. Дільниці відкрили о 8:00, вони працюватимуть до 20:00. Від самого початку роботи дільниць виборці активно пішли голосувати.