Дівчина впустила в воду мобільний телефон, передає Корупція.Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО!!! Під стіни Ради стягнули велетенську кількість правоохоронців. Що ж там відбувається?

Безглузда смерть від удару електричним струмом наздогнала неповнолітню мешканку центру Москви у ванній кімнаті. Дівчина робила водні процедури з включеним в розетку стільниковим телефоном.

У Москві школярка померла у ванній, намагаючись відповісти на дзвінок

Як стало відомо «МК», трагічний випадок стався в квартирі будинку по вулиці Велика Переяславська в понеділок увечері. 14-річна школярка після прогулянки прийшла додому і вирішила прийняти ванну. Щоб залишатися на зв'язку з подругами і друзями, Таня (ім'я змінено) взяла з собою в туалетну кімнату мобільник.

Але в останній момент панночка помітила, що зарядка апарату знаходиться на нулі. Не роздумуючи, Таня взяла електричний подовжувач і поставила гаджет на зарядку, не дивлячись на неодноразові вмовляння мами і бабусі (тато дитини помер кілька років тому від серцевого нападу). А сама опустилася в гарячу воду. Несподівано пролунав дзвінок, Таня підняла трубку …

Через деякий час мама звернула увагу, що у ванній кімнаті підозріло тихо. Жінка постукала в двері, але зсередини ніхто не відгукнувся. Маму охопила паніка. Батько виламав двері і побачив  своє чадо без ознак життя з телефоном на грудях. Жінка спочатку самостійно намагалася реанімувати дитину, а бабуся тим часом викликала медиків. Однак  лікарям «швидкої допомоги» залишалося лише констатувати смерть підлітка.