Те, що в західних ЗМІ з’явилися новини про відмову президента США Джо Байдена зустрічатися з президентом Володимиром Зеленським через зміну керівництва НАК “Нафтогаз”, є прямим наслідком активної роботи лобістів ексглави НАК Андрія Коболєва.

Таку думку в Facebook озвучив співзасновник Українського інституту майбутнього Юрій Романенко.

“Як виглядає лобізм Коболєва. Так, ось так він і виглядає в чистому вигляді. Наймають лобістів і потім за українські ж гроші жучать Україну. Потім в Україні розганяєш новини про те, що на Заході відмовляються зустрічатися із Зеленським через “Нафтогаз”. Де Байден і де Нафтогаз в його порядку денному з його 19 млрд гривень збитків?”, – зазначив експерт.

Він порівняв українські місцеві перипетії і новини з “місцевим кваканням болотних жаб”, що навряд чи здатне привернути краплю уваги з боку “велетня”, яким є Джо Байден.

Ось про що йдеться:

Американський порталуї Axios, повідомив, що нібито в адміністрації президента США Джо Байдена відмовилися від зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським перед самітом з Путіним через зміну керівництва “Нафтогазу”.

Співрозмовник порталу зазначив, у адміністрації викликала стурбованість “відмова Зеленського від зусиль по боротьбі з корупцією”.

“Джерело в адміністрації розповіло, що Білий дім розглядав можливість запрошення Зеленського в Вашингтон перед самітом Байдена з Путіним, але відмовився просувати зустріч після рішення Зеленського змінити керівництво державної енергетичної компанії “Нафтогаз”, – повідомив портал.

Раніше повідомлялося, що колишній голова правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв разом зі своєю командою витрачав державні гроші на публікації в США і ЄС, що мало допомогти йому зберегти посаду.

Серед тих, хто просував в пресі потрібні Коболєву наративи, журналісти назвали директора зі зв’язків з державними регуляторними органами та зацікавленими сторонами групи “Нафтогаз” Олену Осмоловський, радника попереднього голови правління Вадима Гламаздина і директора Центру дослідження енергетики Олександра Харченко.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.