Українська співачка і колишня дівчина Дана Балана Катерина Бегу захопила образом в новій фотосесії.

Катерина Бегу отримала велику популярність після того, як взяла участь у вокальному конкурсі Голос. Творці проекту представили її як дівчину з минулого молдавського виконавця Дана Балана, який був одним з тренерів.

Шанувальники одразу помітили напруга між Бегу і ймовірною коханою, а тепер і дружиною артиста Тіною Кароль. Сама учасниця шоу відзначала, що відчуває ревнощі з боку знаменитої співачки, але цю тему вирішили не до кінця розкривати. Зате у Катерини Бегу додалося прихильників, які стежать за її соцмережами.

“Дуже красива і талановита дівчина! Ви велика молодець, що ще знімаєтеся в фотосесіях, крім вокалу”, “Ви неймовірна! Дуже класна!”, “Ваааааааааууууууу, я взагалі в захваті від цієї фотки” – коментують прихильники.

Дан Балан і Тіна Кароль – одна з найяскравіших і найбільш непередбачуваних пар українського шоу-бізнесу. Ходять чутки, що вони разом вже досить давно, хоча довгий час ретельно приховували свої відносини. Фанати навіть встигли створити спільний Instagram-аккаунт для зоряної пари, що отримав назву “Між ними хімія …”. У нього не так багато фоловерів – всього 86. Однак в ньому є чимало цікавих фото.