Керівництво фракції “Слуги народу” настійно рекомендувало своїм депутатам утриматися від поїздок на дорогі курорти, такі як Мальдіви і Сейшели. Все це робиться заради того, щоб в пресі не спровокувати ніякого скандалу. У минулому році президент Володимир Зеленський відвідав Оман і тим самим підняв хвилю хейту і обурення.

Пише видання “Страна”.

“На скільки мені відомо, приводом для такої заборони послужила ще й інформація, про те, що Ілля Павлюк, впливова людина на митниці і тіньовий куратор однієї з груп в “Слугу народу”, зібрався з сім’єю, родичами і соратниками-депутатами на Мальдіви”, – говорить джерело “Страны” у фракції.

Трохи пізніше Євгенія Кравчук, заступник фракції СН розповіла в одному з інтерв’ю, що дійсно такі прохання надходили.

“Така рекомендація є. Вибачте, це непристойно – відпочивати на дорогих курортах, коли в країні економічна криза. Хоча, в більшості, декларації моїх колег дозволяють витратити великі кошти на відпочинок. Це наше спільне рішення, ні у кого не виникало питань чому”, – сказала Кравчук.

“Страна” вирішила з’ясувати у деяких депутатів СН, чи знають вони, де проведуть новорічні свята.

Давид Арахамія, глава фракції запевнив, що його відпустка вже давно спланована.

“Чуть-чуть, десь чотири дні хочу провести в Буковелі, але це якщо знайду житло. Поки з житлом дуже важко. А потім, планував, обіцяв дітям ще рік назад поїхати на Занзібар. Ми боялися їхати через коронавірус, але зараз всі перехворіли і тепер його не боїмося “, – повідомив “Стране” Арахамія.

Тури на острів Занзібар (Танзанія) дійсно зараз популярні. Це така собі альтернатива Мальдівам. Тут теж пляжі в стилі “Баунті”, місцевий колорит, традиції танзанійців. У січні переліт і 7 ночей на Занзібарі зі сніданками обійдуться як мінімум 50 000 гривень на двох. Це ціна за проживання в 3-зірковому готелі. Якщо мова йде про поліпшене харчування і готелях класом вище – ціна стартує від 80 000 гривень.

Олександр Корнієнко, керівник партії “Слуга народу” на підсумковій прес-конференції розповів журналістам, що планує відпочити на “недорогому” курорті. “Я збираюся на недорогий курорт – Єгипет. Думаю, що більшість українців мене там може зустріти”, – сказав Корнієнко.

Депутат Микола Тищенко ще знаходиться в роздумах, як і де йому зустріти Новий, 2021-й, рік.

“Новий рік для мене – це сімейне свято. Тому звичайно ж буду святкувати його разом з дружиною і сином. З відпочинком поки не складається. Планували з дружиною за кордон з’їздити, в теплі краї. Але вже кілька разів змінювали дати через наради і інші робочі моменти. На сьогодні взагалі незрозуміло, чи вдасться вирватися кудись чи ні “, – нарікає Микола.

Ірина Верещук, депутат фракції “Слуга народу”, як і президент Володимир Зеленський, проведе зимові канікули на заході нашої країни.

“Буду на Західній Україні. Їду до себе в рідний дім, якого у мене там вже немає, але залишилися спогади. У мене на Прикарпатті є знайомі, до сестри в Раву-Руську (Львівська область – Ред.) теж заскочу. У мене там нічого немає, я свій будинок продала, тому тільки вважається, що їду додому, а насправді, будинок у мене тепер в Києві. У нас є традиція – традиційний святковий стіл, колядки. Західна Україна цим славиться, а Новий рік я зазвичай не дуже яскраво наголошую, лягаю спати. Ще опівночі можу трохи подивитися на мандарини і майонез, а потім лягаю спати “, – ділиться своїми планами з “Страной” Верещук.

Олександр Качура, депутат фракції “Слуги народу” розповів нам, що залишиться в Києві.

“Буду вдома відзначати, так як у нас маленька дитина. Тому будемо вдома з олів’є і шампанським. Тому перший тост, а потім – пошепки, так як малюк буде спати. Вітання президента будемо в навушниках дивитися, щоб не розбудити. У нас завжди збиралися за великим столом сім’ями, але в цьому році неможливо: хтось хворіє на коронавірус, а батьки у віці “, – поділився нардеп.