У середу, 30 грудня, Мін’юст США висунув нові звинувачення українському олігарху Ігорю Коломойському і його бізнес-партнеру Геннадію Боголюбову. Вони стосуються використання привласнених коштів “ПриватБанку” для покупки нерухомості в штаті Огайо.

Про це інформує агентство Reuters.

У заяві міністерства юстиції США говориться, що Коломойський і Боголюбов використовували незаконно привласнені кошти з “ПриватБанку” для покупки комерційної нерухомості в Огайо, і що в США її конфіскували.

Прокурори додали, що в період з 2008 до 2016 року Коломойський і Боголюбов отримали шахрайські позики і кредитні лінії, частину доходів від яких вони відмивали через рахунки підставних компаній в кіпрському офісі “ПриватБанку”, перш ніж переводити гроші в Сполучені Штати.

У свою чергу адвокати Коломойського поки не коментують звинувачення. Зв’язатися з представниками Боголюбова журналістам не вдалося.

Раніше аналогічні звинувачення стосувалися нерухомості в Кентуккі і Техасі. Всього, за даними Мін’юсту США, вартість об’єктів Коломойського і Боголюбова в трьох штатах становить понад 60 мільйонів доларів.

“Після приходу Байдена до Білого Дому для олігарха настануть зовсім суворі часи.

Він це відчуває, а тому поступово перестає розгойдувати човен Зеленського, чим він активно намагався займатися в році, що минає.

Президент Зеленський – остання і єдина по суті гарантія недоторканності Коломойського в Україні в умовах посилення тиску з боку США “, – коментує” Політика страни “.