Надія Савченко зробила емоційне звернення до українців вчора, напередодні святої Вечері, подаємо її слова в оригіналі:

Всім хто пише грамотні та інтелектуально обдумані коментарі, щодо моїх постів про ринок землі.

Хочу завірити вас, що я добре розбираюся в кримінально-процесуальному кодексі України, в кримінальному кодексі України та в слідчих і судових процесах. Повірте, життя навчило.

Свій попередній пост я навмисне писала в формі перебільшення, щоб тим, хто лінується думати, або вважає себе дуже розумним, але лінується боротися, стало зрозуміло, що перемога здобувається крок за кроком наполегливою працею людей, а не коментуванням в соцмережах.

Я щиро вдячна активістам зі ЗМІ “Суспільний контроль” за пророблену роботу по складанню відео-посібника, як оформити свою земельну ділянку сільськогосподарського призначення в 2 га.

А всім лінивим, малорозумним і вважаючим себе дуже розумними раджу дивитися, вчитися, діяти і оформити своє право власності на свою землю щоб влада, інвестори із транснаціональних корпорацій та банки не пошили вас в дурні і не вкрали вашу землю, підкреслила вона.

Варто зазначити, що раніше колишня депутатка Надія Савченко заявила, що президент Володимир Зеленський наразі єдиний, хто зробив перший крок для початку миру в країні, в той час як екс-президент Петро Порошенко лише говорив про це.

Таку думку вона висловила в ефірі великого політичного ток-шоу “Український формат”.

“Зараз ситуація така, що багато підставляють президента. Але дуже важливо, щоб український народ надав йому підтримку. Ми п’ять років слухали про те, як відвести, що відвести, п’ять років ми слухали при Порошенку”, – розповіла Савченко.

Політик наголосила, що президент України Володимир Зеленський зміг почати рух в сторону врегулювання конфлікту. Савченко вважає, що за останні п’ять років в Україні тільки обговорювалося це питання, проте ніяких дій зроблено не було.

“Я вам поясню, Порошенко тоді реально всрався, а зараз Зеленський не здригнувся”, – сказала Савченко і додала, що Порошенко боявся її, коли ще вона сиділа у російській в’язниці, боявся того, що сам створив, тої пропаганди. Також боявся, коли підписував Савченко звання Героя України.

За словами Савченко, вона розуміє, що в країні вистачає проблем, але просить не критикувати президента, а давати йому розумні думки і ідеї.

Також, перед Новим Роком, Савченко подякувала президенту України Володимиру Зеленському за обмін полоненими, який відбувся 29 грудня.