Спортклуб колишнього президента України Петра Порошенка “5 елемент” працює в звичайному режимі, незважаючи на карантин вихідного дня.

У цьому переконалися журналісти “Страни”, побувавши біля клубу.

Одна з клієнток закладу підтвердила нам, в спортивному клубі все працює. “Все працює, головне, щоб маска була”.

Як зазначає кореспондент “Страни”, люди спокійно виходять з клубу. Двері контролює охоронець, який відкриває їх для клієнтів. Цей же охоронець і міряє температуру і перевіряє наявність маски.

При цьому людей в будівлі досить багато, спостерігається постійний рух.

Після того, як “Страна” показала, що клуб “5 елемент” працює – охоронці перестали пускати клієнтів. Відвідувачі обурювалися, що у них запис на 16:00.

Ситуацію з клубом Порошенка вже встиг прокоментувати нардеп Максим Бужанський.

“Петро Олексійович, коли ваша фракція в черговий раз буде вимагати прийняти її термінові закони по коронавірусу, ми вас попросимо пояснити, чому ваш 5й Елемент в карантин вихідного дня працював.

Просто наплювати на здоров’я громадян, або ви переживали за них, але через жадібність не змогли закрити клуб? “, – іронічно запитує Бужанський.

Нагадаємо, від 14 листопада в Україні починає діяти карантин вихідного дня. У суботу та неділю буде зачинене все, окрім продуктових магазинів, аптек і АЗС. Кафе та ресторани зможуть працювати лише на виніс.

Натомість громадський транспорт працюватиме у звичному режимі. За дотриманням правил карантину стежитимуть правоохоронці.

Нові обмеження уряд запровадив по всій країні до 30 листопада, аби зупинити стрімке поширення коронавірусу. Утім не виключено, що його продовжать.

В свою чергу, Відомий блогер Сергій Корнак висловив свою думку щодо колишнього українського гаранта Петра Порошенка і періоду його правління. Також він звернувся до своїх підписників, попросивши їх проголосувати, чи підтримують вони сьогодні Петра Порошенка.

За словами Корнака, виходячи з результатів всіх соціологічних опитувань, Петру Порошенко довіряють приблизно 15-16% громадян. Блогер вирішив поділитися своєю думкою і розповісти, що він думає про колишнього президента нашої країни.

“Я вважаю його демоном, просто злий геній, людина безпринципна, тотальний брехун. Заради досягнення своїх цілей піде по трупах, патологічно жадібний”, – нескромно відгукується про Петра Порошенка відеоблогер.