Вночі 24 вересня в Сумах було викрадено полковника збройних сил України. Як стало відомо, шестеро невідомих чоловіків проникнули на територію гуртожитку представившись працівниками СБУ.

Про це інформує Obozrevatel із посиланням на власні джерела в правоохоронних органах. Пізінше в коментарі Суспільному речник Нацполіції Сумщини Володимир Крупецьких сказав, що це була частина військових навчань, які проходять у Сумах.

Повідомляється, що шестеро невідомих осіб у балаклавах зі зброєю через паркан проникли на територію Сумського національного аграрного університету. Військового зв’язали, посадили до невстановленого автомобіля й поїхали в невідомому напрямку.

«Сторожу назвалися співробітниками СБУ, після чого зайшли до кімнати гуртожитку за місцем проживання командира в/ч А-7045 ЗСУ полковника Полоуса», — ідеться в повідомленні Obozrevatel.

Водночас речниця управління Служби безпеки в Сумській області Олеся Рапута сказала Суспільному, що СБУ не має до інциденту жодного відношення.

Заступник військового прокурора Сумського гарнізону Іван Парфьонов сказав виданню, що військова прокуратура ніяких оперативних дій, пов’язаних із затриманням військовослужбовця на території СНАУ, не проводила.

24 та 25 вересня в Сумській області тривають військові та антитерористичні навчання.