Оголений чоловік вибіг на сцену і просто збив виконавицю з ніг.

Відомій співачці Анастасії Приходько після виступу довелося звернутися в поліцію. Під час концерту в українському місті Вінниця на виконавицю напали. Про це вона розповіла в Facebook.

У момент виступу на сцену несподівано вибіг напівголий чоловік. Він кинувся на Приходько і звалив її з ніг. Після того, як артистка впала, порушника швидко відтягнула охорона і вивела зі сцени. Всі деталі події повинна з'ясувати поліція.

Нагадаємо, 10 років тому Анастасія Приходько брала участь в пісенному конкурсі Євробачення. На міжнародному змаганні вона представляла Росію. Співачка виступила з піснею «Мамо». Слова композиції були написані відразу на двох мовах – російською та українською.

У 2009-му Євробачення проводили в Росії, так як роком раніше його переможцем став Дмитро Білан. На правах представниці країни-організатора співачка виступила відразу в фіналі конкурсу, минаючи відбіркові етапи. У підсумку вона посіла 11-е місце.

Уже в 2019-му Приходько заявила, що шкодує про свій виступ на конкурсі. Популярність артистка отримала після участі в шоу «Фабрика зірок». У сьомому сезоні їй вдалося перемогти, після чого деякий час вона співпрацювала з відомим продюсером Костянтином Меладзе.