З'явилося провокативне фото зі вчителькою та депутатом міськради Львова від партії "Свобода" Мар'яною Батюк, яка викликала скандал через привітання Адольфа Гітлера, опублікованого на її сторінці в соцмережі, передає Корупція.Інфо

Знімок опублікував директор Українського єврейського комітету Едуард Долинський на своїй сторінці в Facebook.

На фото Батюк стоїть посеред учнів, всі вони тримають руки піднятими вгору з випрямленими долонями. Долинський стверджує, що на кадрі ні що інше, як нацистське вітання.

У коментарях з-за цього фото почалася активна дискусія, деякі користувачі дотримуються думки, що автор поста помиляється."Я дивлюся на кожного учасника і не бачу sieg heil. По-вашому, кожен хто підносить праву руку, будь-яким способом, робить sieg heil? Для мене це або фобія, або параноя, або стандарт радянського правосуддя", – написав користувач Michał Rett Nerwiński.

"Дуже добре, що ви не бачите. Значить, фашизм в будь-якому прояві вам огидний, і ви не підозрюєте в ньому ні вчительку, ні учнів", "Просто ручкою махають", – відповіли йому інші коментатори.

Популярне: З субсидіями виникнуть проблеми: Влада вже попереджає українців готуватися до гіршого

"Звичайно це не нацистське вітання. Це вони показують, що хочуть бачити Україну ось такою європейською", "Любий, не парся, це вони таксі ловлять", – іронічно написали інші користувачі.