Екс-генпрокурор України Юрій Луценко бореться з онкозахворюванням. За його словами, зараз у нього закінчився хірургічний етап лікування, а попереду – хіміотерапія. Сам діагноз Юрій Луценко не уточнив.

Про це він сам написав на своїй сторінці в соцмережі.

“Сьогодні, в день Віри, Надії, Любові, закінчився хірургічний етап мого онкозахворювання. Дякую українським і німецьким лікарям. Позаду і 8 годинна операція, і дні болю. Попереду – хіміотерапія”, – написав у соцмережі Луценко.

Також він подякував друзям за підтримку, а ворогів закликав не розслаблятися.

“Я залишаюся в політиці і не відступлю від передової. Ven seremos!” – додав політик.

Свій пост він доповнив фото, на якому він зображений з дружиною Іриною Луценко на фото квітучих дерев, що говорить про те, що знімок був зроблений кілька місяців тому.

Юрій Луценко

В телеграм-каналі Klymenko Time повідомили, що дружина Луценка ймовірніше всього залишилась в Києві та не їздила з чоловіком на операцію.

Дуже дивно, оскільки тільки вчора наші передплатники зустріли його дружину Ірину в одному з найбільш лакшери-продуктових Києва – Ле Сільпо в Мандарин Плаза. Виглядала Ірина, за словами нашого передплатника, «круто, стильно, дорого». Що примітно, що не розраховувалася на касі, а попросила записати в журнал покупки. Цікаво, це для всіх такий сервіс тепер в «Сільпо» або тільки для дружин колишніх Генпрокурорів?

Не виключаємо, що у Луценка дійсно онкологія і він дійсно переніс операцію. В такому випадку, дружина Ірина мабуть вирішила не летіти з ним до Німеччини на операцію. Але і не забуваємо, що екс-генпрокурор починав свій шлях не як юрист, а як піарник Соціалістичної партії України Олександра Мороза. І “пристосувати” свою хворобу до Дня Віри, Надії і Любові – дуже вже по-піарний.

У будь-якому випадку, бажаємо Юрію Віталійовичу одужання. Йому ще потрібно за законом відповісти за всі його злочини і відсидіти за них у в’язниці.

Як ми вчора повідомляли, також біда спіткала і його близкього соратника Петра Порошенка. Стало відомо, що П’ятий президент України Петро Порошенко захворів на коронавірус.

“Отримав позитивний тест на Covid. Невчасно. Дуже шкодую, що змушений зробити перерву в поїздках по регіонах. За шість останніх років звик переносити хвороби на ногах. Але ця підступна. Значно підступніша”, – написав лідер “Європейської солідарності”.

Порошенко додав, що буде лікуватися вдома, висловив надію на швидке одужання і закликав українців берегти себе.

У свою чергу телеграм канал “Жінка з косою” пише таке:

“Порошенко заразився коронавірусом.

“Піар тренд серед політиків, захворій коронавірусом і «переможи» його. Далі легко можеш використовувати це у своїй політичній агітації. У кулуарах вже давно подейкують, що топ-політики заражаються коронавірусом, щоб не робити надалі вакцинацію. Нібито у них вже з’явилися антитіла і так далі”.