У четвер, 4 квітня, помер відомий український журналіст, регіональний редактор телеканалу «112 Україна» Тарас Москалюк. Про це на його сторінці в Facebook повідомила Оксана Баркалова.

«Я напишу відразу всім. Тому що немає сил і можливості відповідати всім. Друзі. Це правда. Безглузда і страшна правда. Taras Moskalyuk, самий-самий з дитинства друг. Спасибі тобі, що ти був з нами в цьому житті. Церемонія прощання в суботу в Києві. Подробиці потім», – написала вона.

У мережі повідомили, що причиною раптової смерті стала хвороба. Дата кремації попередньо призначена на суботу, 6 квітня. Журналіста проводять в останню путь на Байковій, 16.

Друзі та колеги, для яких трагічна новина стала ударом, згадують його як дуже позитивну людину. Він примудрявся підтримувати хороші людські відносини майже з усіма.

«Видно було, що він хворіє, але він посміхався, жартував. Як завжди. Потім дізналися, що він в лікарні. Він приходив в офіс буквально кілька днів тому. Я його ще обійняти встигла», -написала журналістка« 112 Україна »Оксана Зінковська.

«Редакційний батя … Миколайович … Не можу повірити … Я пам'ятаю, як ти з'явився в моєму житті, став регіональним" босом "на 112. Для мене це тоді було ковтком повітря свого роду», – згадує харківська журналістка Софія Кальницька.

«Просто шок … Просто шок … Помер Тарас Москалюк … Буквально недавно ми з ним зідзвонювалися і збиралися організувати в Ірпені шашлики з нашими донецькими журналістами. Чекали теплих днів і закінчення виборів, коли всі будуть трохи вільніші … Тільки усвідомила, що з Тарасом ми дружні вже 31 рік, зі студентства. Це такий світлий, яскравий чолов'яга! Господи, та що ж це таке ?! »- Лариса Лісняк.

«Від нас пішов благородна, доброзичлива Людина … Тарас, як же так?» – Ауріка Дзігора.

Багато просто пишуть: «Плачу».