Комітет ВР з питань свободи слова заборонив журналістам ряду ЗМІ відвідувати парламент. Про це повідомила виконавчий директор Інституту масової інформації (ІМІ) Оксана Романюк у своєму Facebook-акаунті в середу, 28 жовтня.

“Перша реакція – шок. Та ні, це фейк. НЕ фейк! Комітет з питань свободи слова позбавив акредитації цілий ряд відомих незалежних ЗМІ – Слідство.Info, Громадське Донбас, Нік Вести, збираємо ще інформацію кого. Порушення законодавства, Конституції і пряма цензура. що? колеги, давно акцій протесту і бойкотів від журналістів ми не робили! ” – написала вона.

Позбавити акредитації можуть такі видання:

Politmarket.Info;
Mind.kiev.ua;
Патріот плюс патріот
ВД Панорама;
Правова інформатика;
Ю-Контрол Медіа;
Следствіе.Info
АУРБ “Фалькон”;
Стоп корупції ТВ
МСГК.Info;
Ластівка Медіа;
Журналісти проти корупції;
Громадське телебачення Донбасу;
Агентство промислової політики;
Час Перших;
Доброволець України;
Нік Вести;
Схід і захід разом;
Слово Патріота;
Життя Авто Євро Сили;
Ветеранська правда;
Руська Правда.

Головний редактор агентства “Слідство.Info” Анна Бабинець підтвердила, що отримала від Апарату ВР листа про позбавлення акредитації.

“Ми отримали лист від прес-служби про те, що всіх журналістів нашого агентства позбавили акредитації, оскільки ми не всебічно висвітлюємо роботу Верховної Ради. Ми в” Следстві.Інфо “бачимо в такому рішенні ВР наступ на свободу слова і тиск на незалежні медіа з боку держорганів. Будемо його оскаржувати і обов’язково повідомимо про це усі міжнародні організації “, – написала вона в Facebook-акаунті.