Одразу після одужання від коронавірусу Петро Порошенко подався у регіони, агітувати за свою політичну силу. Вибори як не як уже наступного тижня.

На цей раз Порошенко поїхав до Рівного. У супроводі своїх прихильників він пройшовся центральною частиною міста та поклав квіти до меморіальної дошки Героїв Небесної сотні.

Під час свого виступу лідер партії «Європейська солідарність» назвав ті політичні сили, які на сьогоднішній день заважають Україні рухатися до європейського майбутнього. Порошенко наголосив, що це «партія Зеленського, проросійська п’ята колона ОПЗЖ і політичний проект «За майбутнє», який створений в інтересах олігарха Коломойського». Куди ж без цього.

Також під час поїздки у Рівне, просто на вулиці Порошенко зустрівся з парою молодят, які захотіли зфотографуватися з 5 президентом України.

– Вас можна привітати?, – запитав Порошенко у пари і запропонував зробити фото на щастя.

– Ви за Третяка (кандидат від ЄС на мера Рівного) проголосуєте? – запитав Порошенко, на що молодята відповіли схвально.

– Ось це молодці, оце на щастя, – відповів Порошенко і потиснув нареченій і нареченому міцно руку.

І як ви уже зрозуміли, саме “випадкову” зустріч Порошенка з молодятами іронічно прокоментували ряд тг-каналів.

Так “Клименко-Тайм” пишуть наступне:

“Скажіть хто-небудь Порошенку, який “випадково” зустрів молодят в Рівному, що після коронавірусу, якщо він ним хворів, він ще може бути заразним. Навіть незважаючи на негативний тест.

І тому бажано не хапати всіх людей за руки. Це в чомусь навіть важливіше, ніж продовжувати носити свою стрьомну маску. Ми розуміємо, передвиборна кампанія, “випадкові зустрічі” і платні новини і пости по цій темі – це важливо. АЛЕ як би для Порошенка це дивно не звучало – здоров’я людей важливіше”.

У своєму стилі прокоментував цю подію депутат Максим Бужанський:

“Кажуть, що Петро Олексійович з колоною 17 раз виходили з за рогу розгонистим маршем, поки наречена не навчилася не кричати від жаху”.

Також варто додати, що вчора, 16 жовтня, стан свого чоловіка після коронавірусу прокоментувала Марина Порошенко.

“Його стан уже стабілізувався, поліпшилися аналізи крові”, – розповіла вона, зазначивши, що лікарі були задоволені тим, що Порошенко “був слухняним пацієнтом”.

Однак вона зазначила, що чоловік ще не повністю одужав, оскільки “запалення легенів не проходить за тиждень або два тижні, це більш тривалий процес”.

Так виходить, що Порошенко з запаленням розгулював по місту і тиснув людям руки. І як це можна культурно назвати?