Колишній народний депутат і екс-губернатор Харківської області Михайло Добкін дав зрозуміти, що має намір балотуватися на пост мера Харкова на прийдешніх місцевих виборах, які будуть призначені в зв’язку зі смертю міського голови Геннадія Кернеса.

Про своє рішення політик оголосив під час новорічного привітання, яке опублікував на своєму каналі в телеграмі.

“Тут мене багато харків’ян останнім часом часто запитують. Так я відповім. Таки да. В Новий рік, з новими перемогами. Всіх зі святом. Все буде Харків”, – заявив Добкін, одягнений в костюм Діда Мороза.

Рішення колишнього губернатора Харківської області балотуватися в мери прокоментував телеграм-канал “Політика Страни”.

“Харківська міськрада вже звернулася до Ради з клопотанням про проведення дострокових виборів. Тобто у парламенту буде можливість проголосувати за це в січні і призначити їх на кінець березня (а не на вересень, на що раніше натякали в “Слузі народу “).

Якщо захочуть, звичайно, проголосувати.

Тому що, влада, і оточення Кернеса, і Аваков ставлять на нинішнього в.о. мера Ігоря Терехова. Але йому потрібен час для розкрутки. Хоча, може бути його група підтримки вважатиме, що і до березня часу буде достатньо. Але а будь-якому випадку вибори в Харкові будуть цікавими “, – йдеться в повідомленні.