На думку лідерки опозиційної партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко, ініційовані Президентом україни Володимиром Зеленським питання є нічим іншим як піар-акцією, завдання якої полягає в тому, щоб відірвати людей від реальних проблем в країні.

 

Про це заявила голова партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко в прямому ефірі політичного ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера”. Програма транслювалася на YouTube-каналі Shuster online 16 жовтня

Тимошенко повідомила, що тільки-но повернулася з поїздки регіонами країни.

“Лікарні забиті людьми, які не можуть отримати медичну допомогу через COVID-19. Лікарні без ліків, люди без тестів, економіка летить просто в прірву”, – розповіла вона.

На думку лідерки “Батьківщини”, у країні відбувається “армагеддон” у фінансовій, економічній, бюджетній і соціальній сферах. Також вона нагадала, що Україна посідає 12-те місце у світі за смертністю від COVID-19.

“І коли беруть ці потішні опитування і перемикають увагу з реального управління країною, з реальних криз, які треба негайно зупиняти, на PR-акції, просто боляче”, – сказала Тимошенко.

Також вона додала, що Конституцією України передбачено право президента за народною ініціативою оголосити референдум, щоб дізнатися думку людей.

У свою чергу журналіст Юрій Бутусов порадив президенту Володимиру Зеленському краще вивчити Конституцію України, а не проводити опитування в день виборів.

“Для чого йому (Володимиру Зеленському) народ України дав право на законодавчу ініціативу? Він все це не використовує. Замість цього, в інтересах своєї політичної партії, щоб створити їй кращі шанси і вбити шанси інших опозиційних партій, він проводить це опитування. Це чиста агітація. Це незаконно”, – сказав Бутусов.

Журналіст також з іронією відгукнувся про питання про довічне покарання за корупцію в особливо великих розмірах.

“Для слуг народу особливо великі розміри корупції – це, напевно, розміри Юзика (депутат від” Слуги народу “Юрій Корявченков)? А особливо дрібні розміри корупції – це президент Зеленський? Якщо президент хоче користуватися хоч якимось повагою, він повинен вивчити Конституцію Україна. Інакше він потрапить в таку ж смішну ситуацію, як зараз Леонід Макарович (Кравчук), який, виявляється, не знає повноважень президента”, – підкреслив Бутусов.