Як виявилося, у екс-прем’єр-міністра Арсенія Яценюка є мало кому відомі апартаменти майже на Хрещатику.

Журналісти “Страни” отримали витяг з Реєстру прав на нерухоме майно, в якому сказано, що лідер “Народного фронту” є власником квартири на Липках. А саме в 13-поверхівці, яка знаходиться на початку вул. Круглоуніверситетській (в трьох хвилинах ходьби до Бессарабського ринку та Хрещатика).

Це одна з небагатьох новобудов в історичному серці столиці. Ціни за квадрат тут на сьогоднішній день $ 3000-6000. У Яценюка 5-кімнатна квартира, площа якої 225 кв.м. Плюс місце для одного автомобіля на підземній парковці. Ринкова вартість буде близько $ 1 000 000, якщо виставляти такий об’єкт на продаж.

Хоча, якщо вірити даним декларації, політик заплатив за цю нерухомість в шість разів менше, а саме $ 157 000 – купував він квартиру в 2008 році, відразу після здачі будинку в експлуатацію. Хоча якраз тоді ціни на нерухомість в Україні були на піку і навряд чи настільки елітні апартаменти можна було придбати за таку суму.

За проектом задумано, що з більшості квартир на верхніх поверхах відкривається панорама на Бессарабку, Хрещатик, “Мандарин плаза”. У під’їзді консьєрж, територія під охороною. З підземного гаража на ліфті можна піднятися прямо на свій поверх. У висотці є приватна медична клініка, міні-дитячий садок, адвокатська контора.

Відзначимо, що раніше було відомо лише про особняк Арсенія Яценюка в селищі Нові Петрівці (по сусідству з резиденцією “Межигір’я”) і квартиру на Печерську поруч з Введенським монастирем і Генпрокуратурою.