Президент України Володимир Зеленський зустрівся з білоруською опозиціонеркою Світланою Тихановською. Вони побачились у Вільнюсі, на Конференції реформ.

Тихановська була однією з гостей на черговому протокольному заході. Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив в ексклюзивному коментарі на запит РБК-Україна деталі зустрічі міжнародних лідерів.

За словами Кулеби, під час Конференції білоруська опозиціонерка підійшла до Зеленського. Вона назвалась і повідомила про свою вдячність Україні за підтримку білоруського народу.

“Наша держава дійсно щира і послідовна в цій підтримці. Ми бажаємо білорусам добра і зацікавлені в тому, щоб сусідня Білорусь розвивалася як демократична європейська держава”, – зазначив Кулеба.

Нагадаємо, раніше Тихановська розповіла, що під час візиту Зеленського до Вільнюса цього тижня у них була неформальна зустріч. Зазначимо, керівництво України ще не виходило з нею на офіційні контакти.

За її словами, білоруська опозиція підтримує зв’язок з урядом України.

“Я одного разу зустрічалася онлайн з паном (міністром закордонних справ, – ред.) Кулебою, позавчора ми перетиналися з паном Зеленським на заході в Литві. Офіційних зустрічей у нас не було, але ви знаєте, як сильно ми відчуваємо підтримку України”, – зазначила Тихановська.

Вона також подякувала Україні за те, що вона прийняла десятки тисяч білорусів і допомогла їм з працевлаштуванням.

“І нехай ще не було офіційних зустрічей на вищому рівні, але таку щоденну підтримку ми відчуваємо. І те, що Україна приєднується до санкцій Євросоюзу, вказує на те, що Україна – з білоруським народом”, – додала опозиціонерка.