У Київоблраді на Печерську відбулося силове протистояння між нардепом “Батьківщини” Костянтином Бондарєвим і поліцією, яку викликали оформити “бютівця” облради Руслана Браславського з підозрою на Covid-19. Про це пише тг-канал PavlovskyNews.

Після того, як Бондарєв виштовхав поліцейських, сесія продовжилася. Сьогодні знову обирають главу Київської облради.

25 жовтня Ярославу Москаленко (За майбутнє) не вистачило одного голосу для перемоги над Олександром Скляровим (Слуга народу).

Позавчора “Слуга народу”, БЮТ і ОПЗЖ підтримали Скляренка, відмовившись від повторного голосування, яке повинно було принести перемогу Москаленку. Тому їх опоненти вирішили нанести превентивний удар і викликали поліцію.

У бійці також взяв участь нардеп “Слуги народу” Олександр Дубинський. “Бютівець” Браславський залишився в залі і пообіцяв завтра зробити тест.

Раніше, В “Слузы народу” заявили, що кандидат на посаду від партії «За майбутнє» Ярослав Москаленко міг вдаватися до політичної корупції і скупці голосів депутатів Київоблради.

«Ми обурені інформацією про можливі спроби підкупу голосів депутатів Київської обласної ради кандидатом на посаду її керівника Ярославом Москаленком. Для нас політична корупція абсолютно неприйнятна. Закликаємо всі політсили, включаючи «Слуг народу», не вдаватися до нечесних методів боротьби», – заявив Корнієнко.

У свою чергу, Ярослав Москаленко заявив у Фейсбуці:

«Повинно було відбутися повторне голосування, але« Слуга народу »,« ОПЗЖ »і« Батьківщина» покинули зал, чим зірвали засідання. Це все називається словами «політика» і політичною боротьбою ручного управління трьох політичних сил ».

І поки колеги і соратники Юлії Володимирівни влаштовують бої без правил в Київоблраді, Леді Ю святкує день народження.

Народному депутату та лідеру партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко сьогодні, 27 листопада, виповнилося 60 років.

Тимошенко стала першою і поки єдиною жінкою-прем’єр-міністром в історії України і всього СНД. Цю посаду вона займала двічі: в 2005 році і в 2007-2010 рр.

За версією журналу Forbes, в 2005-му Тимошенко назвали третьою за впливовістю жінкою в світі.

У неї завжди були високі політичні амбіції, Тимошенко тричі балотувалася в президенти України: в 2010, 2014 і 2019 роках. На останніх виборах вона посіла третє місце, отримавши 13,4% підтримки виборців.

Під час президентства Віктора Януковича проти політика відкрили ряд кримінальних справ, а в 2011 році засудили на сім років. У 2014-му після зміни влади жінка вийшла на волю. Тоді ж Верховний суд виправдав Тимошенко по “газовій справі”.