Учаснику акції на підтримку Сергія Стерненка біля Офісу президента Роману Ратушному одразу після ефіру на телеканалі “Україна 24” поліція вручила підозру.

Про це повідомив в ефірі програми “Шоу №1” на телеканалі “Україна 24” ведучий Василь Голованов.

“З’явилася оперативна інформація, що по закінченню першого блоку нашого ефіру Роман Ратушний, який сидів (у студії – ред.)… який був учасником мітингу на Банковій 20 березня – йому була вручена підозра одразу по закінченню нашого ефіру”, – заявив ведучий.

Голованов зазначив, що треба дочекатися офіційного коментаря від МВС і від Ратушного.

“Я вам сповіщу, що саме в цій підозрі, тому що у мене було запитання до Варченка (радника голови МВС Івана Варченка – ред.), який на ефірі представляв МВС, чи буде підозра Ратушному, він конкретно прямо не відповів на запитання”, – сказав він.

Також стало відомо, що Другого учасника акції під Офісом президента на підтримку Сергія Стерненка, Євгена Строканя, відправили під цілодобовий домашній арешт.

Строкань — голова ультраправої організації Невідомий патріот. Його підозрюють у хуліганстві із застосуванням зброї.

Засідання суду почалося після 20:00, хоча його призначили на кілька годин раніше. Загалом після акції протесту під ОП повідомили про підозру семи людям.

20 березня на знак протесту проти вироку активісту Сергію Стерненку його прихильники закидали будівлю ОПУ фаєрами, розбили вікна і розмалювали стіни написами.

Учасники акції також підпалили табличку Президент України. В Офісі президента оцінили пошкодження будівлі в 2 млн грн.