Президент США Джо Байден на зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним не буде “продавати Україну”.

https://www.youtube.com/watch?v=pq2YCAGNu2M.

Про це заявив в ефірі програми “Сьогодні Ввечері” на телеканалі “Україна 24” глава виконавчого комітету Національної ради реформ Михайло Саакашвілі.

“Я думаю, що зустріч Байдена і Путіна – це останній дуже реалістичний шанс для України уникнути широкомасштабного нападу в цьому році. Я думаю, якщо Путін погодився на зустріч, це дає нам дуже серйозну надію. Я впевнений, що Байден нічим не поступиться. Якщо ми виграємо час, то через рік-два ні в кого вже не буде настрою, ніхто не дозволить нападати. Я сподіваюся на Байдена, я його знаю дуже добре, багато разів він приїжджав до мене, я багато раз їздив до нього. Це не та людина, яка поступиться своїми принципами і продаватиме Україну, це я точно можу гарантувати”, – зазначив Саакашвілі.

Також відмітимо, що у свою чергу журналіст Дмитро Гордон, зазначив, що результатом зустрічі президентів Джо Байдена і Володимира Путіна може стати зближення США і Росії, в результаті чого Захід пожертвує інтересами України.

“Стосовно переговорів Байдена з Путіним, я вважаю, що США будуть зближуватися з Росією – ось у мене така непопулярна точка зору. Будуть зближуватися з Росією перед обличчям великої небезпеки у вигляді Китаю. Я вважаю, що Україну кинуть на поталу росіянам або розміняють. Але це нічого не означає. Це говорить тільки про одне – нам треба будувати свою країну. Нам треба забути про інтереси кого завгодно. Нам треба думати про власні інтереси. Тому нам потрібно будувати найпотужнішу армію з залученням найкращих фахівців”, – сказав Гордон.

“Нам треба нарощувати силу, накопичувати міць, не шкодувати грошей на вдосконалення армії, перестати красти у народу, треба перестати займатися корупцією постійною. І все, тоді будь-який Путін, будь-який Байден, Макрон і Меркель будуть розмовляти з великою повагою, скажуть: хлопці, ви гідні поваги”. – зазначив Гордон

.