Глава Виконавчого комітету реформ в Україні Михайло Саакашвілі в ефірі “Эхо Москвы” заявив, що особисто стане на захист Одеси, якщо президент РФ Володимир Путін вирішить окупувати місто.

“[Президент України] Володимир Зеленський навіть близько не думає про те, щоб застосовувати якісь збройні сили, десь вести їх у наступ. Ні в кого в Україні в голові такого взагалі і близько немає. Це взагалі не тема для розмови. Тут питання в тому, що так, дійсно, якщо Росія захоче, Путін захоче пробитися на Крим, узяти “назад” Одесу (як він вважає, назад, тому що він вважає, що це така сама частина російської імперії, імперського проєкту, як і Севастополь), то вся Україна встане. Я особисто як одесит захищатиму Одесу до кінця”, – підкреслив Саакашвілі.

Крім того, жителі України не концентрують усю свою увагу на війні з Росією. Про це в ефірі “Эхо Москвы” заявив голова Виконавчого комітету реформ в Україні Михайло Саакашвілі.

“Якщо ви думаєте, що в Україні день і ніч хтось думає про війну, готується до неї – це неправда. Україна живе своїм життям. Вона не живе в якійсь воєнній істериці. Узагалі звичайний українець мало думає про війну в демократичній країні. Україна хаотична, корумпована – але повністю демократія все-таки. У людей є інші турботи: щоденний прожиток і турбота про себе. У них немає жодних імперських амбіцій, жодна війна не охоплює навіть частини їхніх думок”, – сказав Саакашвілі.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.