Колишній народний депутат Надія Савченко продовжує відчайдушні спроби повернутися в українську політику. Так Савченко продовжує давати скандальні інтерв’ю і очорнює українців і все що зараз відбувається в країні.

Так Савченко вважає, що для відстоювання національних інтересів Україна може нехтувати будь-якими міжнародними домовленостями.

Про це вона заявила в програмі Дмитра Снєгірьова «Політика навиворіт».

«Росія, наприклад, взагалі прийняла внутрішній порядок і внутрішнє рішення, що вони не визнають міжнародне право над правом Російської Федерації. Тобто, виходить, є прецеденти в світі, коли нібито, здавалося б, міжнародні домовленості, які повинні виконуватися … Насправді просто ігноруються. Тому що переважають національні інтереси країни », – говорить політик.

На її думку, українська влада також повинна приймати рішення для захисту національних інтересів, навіть якщо це не сподобається нашим західним партнерам.

«Я б дуже хотіла, щоб Україна виходила саме з таких міркувань, і щоб наші політики, наша влада вміли приймати саме такі рішення. Якщо це на користь національним інтересам, значить ми відмовляємося виконувати те, що прийнято в світі, що шкодить нашим національним інтересам. Але, напевно, для цього треба бути сильною країною. Маленькою гордою і сильною або великою і сильною. У нас якось не склалося … », – сказала Савченко.

Вона зазначила, що кожна українська влада виконує забаганки західних партнерів.

«Кожна наша влада, яку ми вибираємо, починає мимрити, починає співати оди нашим західним партнерам, починає піддаватися зовнішньому впливу. І наші нібито друзі, товариші – наші західні партнери – радять нам рішення, які чомусь не збігаються з нашими національними інтересами. Виходить, що немає у нас таких надійних друзів і такого захисту, які поважали б наші рішення, нашу думку », – заявила екс-нардеп.

До речі, про західних партнерів, не так давно Савченко опублікувала фільм-розслідування, в якому йдеться про зовнішнє управління України, а також нібито корупцію сім’ї Байдена.

На скандальний фільм звернуло увагу СБУ, про це пише тг-канал “Шептун”.

“Наше джерело повідомило, що в СБУ уважно стежать за діяльністю екс-нардепа Надії Савченко. Справа в тому, що недавно Савченко опублікувала фільм-розслідування, в якому йдеться про зовнішнє управління України, а також корупцію сім’ї Байдена. В даний час подібні медійні вкидання дуже ретельно аналізуються і доповідаються президентові. Ніхто не хоче “плівок Деркача 2.0” “, – йдеться в повідомленні.

Схоже в погоні за увагою Савченко знову потрапила в поле зору правоохоронців. І колись героїня і в’язень Кремля Надія Савченко після ряду дурних заяв знову стала посміховиськом в країні.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.