Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк в ефірі програми “Шоу №1” на телеканалі “Україна 24” звинуватив народного депутата від ОПЗЖ Нестора Шуфрича в підтримці Росії та заявив, що на руках у нардепа кров українців.

“Несторе, чесно, ця шаблонщина, ця пропагандонщина ваша ублюдочна вже задовбала. Всі питання, чому відбувається ескалація, всі питання, які стосуються ескалації, ставте не в студії українського телеканалу, а безпосередньо своєму босові в Кремлі – Путіну. Йому ставте запитання! Чому проливається кров українських солдатів? Чому проливається кров українських громадян? Чому вбито майже 14 тис. українців – без вини вбито?” – заявив радник голови МВС.

Як зазначив Шкіряк, “сьогодні не український солдат перебуває на території Росії, а російський солдат вбиває українців”.

“Через вашу зрадницьку політику, яка почалася ще з минулих часів, з Януковича, з продажу України, з ганебної відмови від євроінтеграції і таке інше, за 3 млрд хабара продали Україну! І не розповідайте мені тут байки Крилова. Кров зокрема і на ваших руках!” – звернувся він до Шуфрича.

Нагадаємо, народний депутат від ОПЗЖ Нестор Шуфрич і його колега від “Слуги народу” Юрій Камельчук ледь не побилися в прямому ефірі програми “Шоу №1”.

Причиною сварки нардепів стала російська агресія проти України.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.