Найголовніше, що я сьогодні хочу зробити, це зібрати всю проблематику, яка є в країні у зв’язку з ковідом, у лікарнях і поза лікарнями і просто скласти ще один буквально покроковий план дій.

Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” заявила лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко.

“І я хочу це все донести до президента. Вони не займаються такою роботою. Я зараз роблю ту чорнову роботу, яку мусив би робити Кабінет міністрів, прем’єрміністр. Це їздити і слухати, що у людей погано”, – заявила Тимошенко.

У той же час у словах Юлії Володимирівни уже встигли побачити прихований зміст, а саме своє просування на пост глави уряду.

“Який би рік не був, Юлія Тимошенко не перестає пропонувати себе на пост прем’єр-міністра. З кінця 1990-х і до сих пір. Такої наполегливості на планеті напевно ні у кого більше немає”, – пишет тг-канал “Телекошмар”.

Також своїми думками з цього приводу поділився і екснардеп Сергій Лещенко:

“Контури олігархічного реваншу проступають все більш явно. Юлія Тимошенко на телеканалі Рината Ахметова пропонує себе Володимиру Зеленському на пост прем’єр-міністра”.

Нагадаємо, раніше Тимошенко назвала 3 умови для створення коаліції зі “Слугою народу”.

Національне відродження країни, згортання всіх неефективних реформ і створення потужної урядової команди – тільки за таких обставин команда “Батьківщини” готова створити коаліції з партією “Слуга народу”.

Про це лідер “Батьківщини” заявила під час прес-конференції за результатами робочої поїздки до Дніпропетровської області.

“Існує два варіанти політичної поведінки в цій складній ситуації – піти в радикальну опозицію і трощити владу, але від цього легше людям не стане. Або переконати президента і його команду в тому, що зараз час для повного всеохопного єднання”, – повідомила Тимошенко.

Тільки ось переговори між політичними партіями “Слуга народу” і “Батьківщина” про коаліції в парламенті не ведуться. Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко намагається переконати президентську команду в тому, що вона краще за всіх може впоратися з кризовими ситуаціями, але йти на поступки в переговорах не готова.

“Тимошенко незручно перебувати в опозиції, тому що це не дає ні їй, ні її команді ніякого розвитку. І, судячи з усього, вона втомилася від такого стану речей. Тому вона шукає шляхи, щоб перейти у владу. Але жодних реальних переговорів щодо коаліції не ведеться”, – розповіло інформоване джерело в оточенні президента Володимира Зеленського.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.