Народний депутат України від “Слуги народу” Ірина Верещук прокоментувала заяву президента Володимира Зеленського щодо “нардепів-мікробів”. Зокрема, вона заявила, що “мікробом” себе не вважає.

Про це вона сказала в ефірі ток-шоу “19” на телеканалі ZIK.

“Я не вважаю себе мікробом, тому абсолютно спокійно сприйняла таке порівняння. Хоча теж вважаю, що воно було дещо різке”, – сказала нардепка.

Разом з тим вона зазначила, що президент має право на таке висловлювання, адже коли рік тому “слуги народу” пройшли до парламенту, вони прийшли за спиною президента Зеленського.

“Багато прізвищ ніхто не знав і не дізнався би, якби не президент Зеленський і його бренд. І сьогодні на політичному олімпі маленькі зірочки, які вважають себе галактичними планетами, чомусь думають, що можуть вказувати президенту в протестній, алегоричній формі, подекуди нещасною критикою звертаючись до президента і вважати це суб’єктністю. Я не вважаю суб’єктністю і суб’єктами таких політиків. Напевно вони забули, я ще раз нагадую, як рік тому сталося і чому сталося, що вони сьогодні можуть розповідати на ток-шоу те, що вони розповідають. Ба більше з трибуни парламенту”, – прокоментувала Ірина Верещук.

Новини за темою: Бактерії бувають корисні, а бувають шкідливі: Дубінський відреагував на заяву Зеленського про “нардепів-мікробів”

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський назвав “мікробами” скандальних членів партії “Слуга народу” й зауважив, що ці нардепи не будуть помітні “на шляху до успіху”. Відповідну заяву він зробив 31 серпня під час з’їзду партії у Києві.