Під час президентства Віктора Януковича, який втік в РФ,на керівних посадах в Україні були громадяни Росії.

Про це в ефірі “Свобода слова Савіка Шустера” заявив засновник інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитро Гордон.

“Президент Янукович втік, на керівних посадах в Україні після Майдану агентура КГГБ СРСР і ФСБ Росії. В армії воювати практично нікому, тому що армії немає”, – сказав він.

За його словами, фактично, Росія керувала Україною, як через своїх громадян, так і через свою агентуру.

“Два останніх міністри оборони України Лебедєв (Павло Лебедєв – Ред.) і Саламатін (Дмитро Саламатін – Ред.) були взагалі громадянами Росії. Не просто агентами, а громадянами Росії. Представник СБУ часів Януковича перед Майданом Якименко (Олександр Якименко – Ред.) теж був громадянином Росії”, – заявив Гордон.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що з повернутих до Держбюджету України 1,5 млрд доларів, конфіскованих у оточення президента-втікача Віктора Януковича, 87% становила готівка. Проте процес стосовно активів оточення експрезидента ще не завершений.

Про це розповів заступник міністра закордонних справ Євгеній Єнін в ефірі телеканалу “Дом”.

“Я брав активну участь у тому, що ми повернули до державного бюджету 1,5 млрд доларів. І це не якісь міфічні цінні папери – це 1,3 млрд доларів готівкою і близько 200 млн доларів цінними паперами, на розмір яких був скорочений державний борг України… Ми вперше в історії двосторонніх відносин з США повернули 600 тисяч доларів з американської землі”, – сказав Єнін.

Він уточнив, що йдеться про злочинну організацію, яка діяла за часів президентства Януковича, “коли найближче оточення Януковича, яке родом з Донбасу, обкрадало, перш за все, той же Донбас”.

За словами Єніна, люди з оточення Януковича збирали гроші з усієї України, з усіх галузей економіки, відмивали їх спочатку в Україні, потім через так звані підприємства-хаби виводили ці гроші в міжнародні “відмивальні” центри.

Єнін зазначив, що робота над поверненням активів Януковича та його оточення триває.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.