Націонал-патріот Максим Ярош, колишній військовослужбовець полку “АЗОВ”, “напав” з незручними питаннями в літаку на Петра Порошенка, що саме повертався першим класом з відпочинку на Галапагоських островах. Про це повідомив Telegram-канал “PavlovskyNEWS” в середу, 13 січня.

На опублікованому ресурсом відео видно, як в салоні літака Ярош підійшов до Порошенка. “Петро Порошенко, чому ви проміняли козацьке Різдво на острови?” – запитав він.

У відповідь Порошенко сказав: “До побачення”, а дружина екс-президента Марина зажадала, щоб активіст вимкнув камеру і перестав їх знімати.

Уже після посадки в аеропорту Амстердама колишній солдат вирішив продовжити спілкування з 5-м президентом. Ярош відразу перейшов на образи, звинувачуючи Порошенка в крадіжці на війні і дорікаючи, що він замість відпочинку на островах повинен допомагати пораненим у військових госпіталях.

Петро Олексійович відповів Ярошу, що той повторює російську пропаганду.

Як колишній представник “Азова” виявився на рейсі – поки невідомо. У Нацкорпусі нам повідомили, що Ярош зараз не має ніякого відношення до організації, тому коментувати його дії вони не можуть.

Нагадаємо, Екс-президент Петро Порошенко з родиною був помічений в аеропорту міста Гуаякіль (Еквадор). Фотографії розмістив телеграм-канал “Картковий офіс”