87-річний Кравчук, який пропустив засідання ВР з нагоди Дня Конституції, переніс операцію на серці.

Перший президент України Леонід Кравчук переніс операцію на серці. Саме з цим пов’язана відсутність Кравчука на урочистому засіданні Парламенту, присвяченому 25-річчю прийняття української Конституції.

Інформацію про це повідомили журналісти видання “Страна” з посиланням на джерела в оточенні колишнього глави держави.

У сесійній залі зібралися всі президенти України, крім двох, не було втікача до Росії Віктора Януковича, а також згаданого вище Леоніда Кравчука. Як вдалося з’ясувати, операцію проводили в столиці.

На даний момент перший президент проходить відновні процедури після хірургічного втручання, перебуваючи в лікарні.

Джерело відзначило, що, за словами лікарів, стан Кравчука оцінюється задовільно, а сама операція пройшла успішно.

Відзначимо, що на початку року Кравчук відсвяткував черговий день народження – йому виповнилося 87 років. Напередодні з’явилася офіційна інформація про те що лікарі Кравчука заборонили першому президенту будь-які види фізичних навантажень. Речник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович підтвердив факт проведення операції.

“Сам факт операції підтверджую. Операція була сьогодні. Але всі подробиці – це особиста справа Леоніда Макаровича і його сім’ї. Питання самопочуття він ще перед операцією попросив мене не коментувати”, – повідомив “Страні” Арестович.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.