Віктор Медведчук прибув у Офіс генпрокурора.

Йому мають вручити підозру у держзраді. Мовиться, зокрема, про замах на розграбування національних ресурсів.

Підтримати проросійського нардепа прийшли і його однопартійці. Серед них – Вадим Рабінович та Ілля Кива.

Нардепи від ОПЗЖ запевняють, що звинувачення у бік Медведчука – безпідставні та не мають під собою жодних доказів.

Медведчук каже, що не має стосунку до родовища

Сам Медведчук каже, що не може коментувати нічого, адже підозру не читав і про жодне родовище “Глибока” нічого не знає. Про обшуки, мовляв, політик почув, коли перебував з дружиною за кордоном. Після цього вони негайно повернулись до Києва.

“Я це оцінюю, як дії, спрямовані в порядку політичних репресій і незаконного переслідування мене. З приводу цього пан Зеленський погрожував мені ще у 2019 році”, – сказав Медведчук.

До слова, у Кремлі прокоментували оголошення підозри в зраді нардепу від ОПЗЖ та куму Путіна Віктору Медведчуку. Прессекретар президента РФ назвав цю ситуацію внутрішньою справою України й заявив, що Москва втручатися не збирається. Про це з посиланням на прессекретаря президента РФ Дмитра Пєскова повідомляє «РИА Новости».

«Росія не збирається втручатися в ситуацію з Медведчуком, це внутрішня справа України», – заявив Пєсков.

За його словами, політик не звертався до Росії за притулком або допомогою, і Москва «навряд чи може її надати».

«Політичні мотиви переслідування Медведчука в Україні були б неприпустимі з погляду духу й букви демократії, але Росія не збирається втручатися», – сказав Пєсков.

Також він додав, що в Москві хотіли б переконатися, що ситуація з Медведчуком в Україні – «це не компанійщина, за якою стоїть бажання позбутися від конкурента».