Українська співачка Оля Полякова в прямому ефірі влаштувала перепалку з чинним міністром охорони здоров’я Максимом Степановим. Причиною таких різких слів популярної виконавиці стала реакція Степанова на її концерт, який відбувся 3 жовтня в Харкові.

Суперечка стався в ефірі каналу “Україна 24”, відео оприлюднено в Youtube.

Так, Полякова заявила, що глава Харківської ОДА Олександр Кучер нібито запевнив її, що концерт був не заборонений карантином. Вона додала, що подальший скандал і відкриття проти неї кримінальної справи, пов’язані з передвиборчою кампанією.

“Хотіла б запитати у міністра Степанова про його словах про спалах захворюваності Covid-19 після концерту в Харкові, де я брала участь. Після ваших слів про те, що захворюваність зросла, цілий ряд ЗМІ та чиновників використовували ваші слова і висловлювалися на мою адресу не зовсім коректно. Я не можу залишити вашу заяву без відповіді “, – заявила співачка.

Поп-діва переконана, що статистика захворюваності в Харкові після її концерту не зросла. Більш того, вона стверджує, що після виступу, навпаки, було зафіксовано менше випадків коронавірусу: 2 жовтня було 342 хворих, а 4 жовтня – 271.

“Якщо динаміка зменшилася, то виступ Полякової впливає позитивно і її концерт треба проводити щодня? Я хочу вірити, що ви помилилися в цифрах, фактах і уявленнях, коли видавали інформацію таким чином, що ЗМІ перекрутили її некоректно по відношенню до мене … Якщо ви помилилися, то скажіть це зараз, я вас зрозумію, так буває, у вас адже складна нервова робота. Але миритися з передвиборчими маніпуляціями, в яких моє ім’я використовують, я не буду “, – додала Полякова.

У свою чергу, Максим Степанов, відповідаючи співачці, порадив їй уважніше подивитися, що саме він говорив про концерт в Харкові.

“Якщо подивитися на динаміку захворюваності, яка є на сьогоднішній день в Харкові, то місто на час концерту, в якому ви брали участь, знаходився на перших місцях по захворюваності в Україні. Ви там приводили цифру 342 хворих на 2 жовтня, на сьогодні це близько 500-600 чоловік, які страждають Сovid-19 “, – cказал він.

Степанов додав, що висував претензії не їй особисто, а організаторам концерту.

“Ми під час пандемії і під час такого зростання коронавірусної хвороби при всій повазі до вас, до всіх ваших колег, які виступають в цій індустрії, що не будемо дозволяти проводити ці масові заходи. Ми не можемо нехтувати здоров’ям громадян. Будь-які масові заходи, в тому числі концерти, є тими факторами, які впливають на зростання коронавирусной хвороби. І не важливо, який артист проводить цей концерт”, – заявив Степанов.

Нагадаємо, станом на ранок 15 жовтня в Харківській області коронавируса захворіли 651 чоловік.

Загальна кількість інфікованих становить 26913 осіб. Всього від ускладнень, викликаних коронавірусів, померли 430 осіб, за останню добу – 3. З початку епідемії одужали 5389 пацієнтів. Станом на 15 жовтня кількість активних хворих в Харківській області становить 21 094 людини.