Відомий юрист і блогер Михайло Шнайдер на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук зазначив, що країни Заходу підтримали рішення української влади про введення санкцій проти телеканалів, наближених до Віктора Медведчука.

Передаємо його слова без змін:

“Друзі, тут напередодні Рабінович з товаришами голосно кричав про те, що Захід різко засудить санкції проти телеканалів Медведчука.

Ну а насправді … все виявилося з точністю до навпаки.
Наприклад, представники Держдепартаменту США висловили позитивну реакцію на цей крок.

Зокрема, вони підкреслили, що розуміють мотивацію української сторони щодо блокування роботи медіа-ресурсів, які діють в інтересах іноземних держав і поширюють пропаганду і дезінформацію.
Позиція Канади практично аналогічна.

Вони зазначають, що виклики, з якими стикається Україна в цій гібридній війні, були нам нав’язані. Канада підтримує застосування Україною легальних механізмів для збереження суверенітету і свободи преси.

Також санкції підтримали Естонія, Литва і Великобританія.
Позиція Німеччини на сьогоднішній день є нейтральною.
Так що, як ми бачимо, цивілізовані держави цілком і повністю підтримали позицію нашої держави.

І це дійсно не може не тішити “, – резюмував блогер.

Нагадаємо, народний депутат України від “Опозиційної платформи – За життя” Вадим Рабінович емоційно обурився з трибуни Верховної Ради через санкції проти телеканалів, підконтрольних представнику цієї ж політичної сили Віктора Медведчука.

Під час пленарного засідання 3 лютого він зірвався на крик і навіть став співати радянську пісню часів Другої світової війни.

“Ви не заткнете нас вбивствами, заборонами каналів, терором. Ми ініціюємо процедуру імпічменту президента Зеленського! Сьогодні фашизм в Україні отримав свій колір – зелений! Але як наші батьки і діди свого часу зупинили і перемогли фашизм, ми, їхні нащадки, зробимо те ж саме і переможемо! Но пасаран – фашизм не пройде! І ви всі загинете, адже ви – диявол, фашистський диявол! Вставай, страна огромная! ” – прокричав Рабинович.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення санкцій проти народного депутата України з фракції “Опозиційна платформа – За життя” Тараса Козака, а також восьми товариств з обмеженою відповідальністю, повідомила прес-служба Офісу президента.

“Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю ввести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021р “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) “, – сказано в тексті указу.

Повідомляється, що контроль за виконанням цього рішення покладається на секретаря РНБО Олексія Данилова.