Голова виконавчого комітету Національної ради реформ Михайло Саакашвілі в ефірі телеканалу “Україна 24” розповів, як, перебуваючи на посаді голови Одеської обласної державної адміністрації, проводив реформи “по бєспрєдєлу”.

“Коли я був в Одесі, пропаганда працювала, що Саакашвілі зазнав краху. Так, я незадоволений своєю роботою. Але порядок був – точно поліція хабарів не брала, точно прокуратура хабарів не брала, точно митниця хабарів не брала, дорогу “Одеса – Рені” ми побудували, перший центр обслуговування в Україні ми зробили. Як я зробив? Ми приїхали на митницю, там ось така купа проваджень СБУ, МВС, тобто кожен щурик хоче зайти і свій ніс туди запхати, щось забрати. Біля берега моря в нас була пресконференція, я все це виніс і викинув у море і сказав, що з цього моменту ноги вашої не буде на одеській митниці. “По бєспрєдєлу”, – заявив він.

За словами Саакашвілі, він тоді “мав підтримку суспільства, тому “по бєспрєдєлу” все викинув”.

“Дійсно, корупція пішла разом з СБУшниками. Мало того, звідти пішов найвідоміший одеський контрабандист Альперін. Зараз все відновилося, чин чином”, – додав ексглава Одеської ОДА.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.