Апеляційний суд Києва розглядає 2 звернення щодо запобіжного заходу Віктора Медведчука. Сам кум Путіна вважає, що від тоді, як він на домашньому арешті, нічого нового в обвинувачення на нього не з’явилося.

Віктор Медведчук вважає, що у слідства немає нових доказів у його справі. Тому посилювати запобіжний захід для нього – несправедливо.

Глава ОПЗЖ прибув під будівлю київського Апеляційного суду в оточенні своїй свити. З ним на розгляд апеляції приїхали нардепи Ілля Кива, Ренат Кузьмін і Юрій Бойко.

Перед входом до суду Медведчук поспілкувався зі ЗМІ і пояснив свою позицію щодо апеляцій.

Я знаю про те, що нічого нового немає. Докази, які надали для обрання запобіжного заходу, залишилися тими ж. На мій погляд, вони недопустимі і не говорять про у процесі підготовки підозри,– розповів Медведчук журналістам.

Медведчук зазначає: докази, на яких засноване висування підозри, є неефективними і несправедливими щодо нього. Запобіжний захід і взагалі має бути скасованим.

Щодо передачі секретних даних бойовикам про позиції українських військових, яку йому інкримінують, каже, що не міг цього робити. “Я не міг передавати ніяких гарантій, оскільки не був уповноважений”. Він заявив, що мав єдину мету – мирне врегулювання ситуації на Донбасі.

Також На питання про зв’язки з Порошенком лідер ОТЗЖ заявив, що працював з екс-президентом з 2014 по 2018 роки, поки у них не розійшлися погляди на обмін полоненими.