Знаменитий український хореограф Григорій Чапкіс, який потрапив до лікарні з важким запаленням легенів, в інтерв’ю виданню “ГОРДОН” зізнався, що найбільше нині “боїться смерті” і “переживає за свою молоду дружину”.

Кілька днів тому 90-річному артистові стало погано, і його терміново госпіталізували з двосторонньою пневмонією. За словами Григорія Миколайовича, в лікарні, де він лежить, – хороші умови і медики. Наразі стан артиста стабілізувався, але залишилися побоювання, що він міг підхопити коронавірус (хоч і тести – негативні).

“Лікарі в подиві, адже у мене все добре – температура, тиск у нормі, серце працює добре – але є запалення легенів. Я розумію, що залежу від бога. Але я не хочу, щоб стало гірше. Закашлявся, і перша думка – смерть йде. Я відкриваю вікна і починаю ходити. Мені страшно. Найбільше мене чіпляє цей страх смерті”, – розповів хореограф.

Він також зізнався, що дуже переживає за свою молоду дружину (кохана хореографа молодша за нього на 52 роки).

“Я побоююся, що міг заразити свою дружину. Це мене хвилює. Я взагалі найбільше нині переживаю за свою дружину. Я ж пообіцяв зробити її щасливою, а тут такі проблеми”, – поділився Чапкіс.

Раніше ми повідомляли, що 90-річний хореограф Григорій Чапкіс одружився на жінці, яка молодша за нього на 52 роки і є ровесницею його старшої онуки.