Українці певний період були розчаровані у діях влади. Все змінили рішення про санкції проти телеканалів Віктора Медведчука та самого проросійського політика. Тепер важливо зробити так, аби нардеп не ходив у Верховну Раду.

Таку думку висловив директор Соціологічної групи “Рейтинг” Олексій Антипович. Він також зауважив, що довіру українців до влади збільшила боротьба з олігархами, гучні заяви та активізація “Великого будівництва”, передає 24 канал.

“Українець це помічає та реагує. Якщо Медведчук буде ходити в парламент далі, звісно, українець розчарується і в рішенні про санкції, і в президентові Володимирові Зеленському”, – запевнив Антипович.

За його словами, ситуація з рейтингом буде стабільною, однак, якщо Медведчук буде під домашнім арештом і надалі, а слідство працюватиме.

«Це певні дії, які тривають, а отже – влада працює», – пояснив соціолог.

Він також додав, що є сфери, у яких люди не бачать дієвих кроків. Зокрема, це боротьба з корупцією та економічне зростання.

Один з найбільших запитів – боротьба з олігархами.

“Їх ніхто не любить. Українець готовий в олігарха забрати все. У цьому плані українець якщо не комуніст, то соціаліст точно”, – сказав Антипович.

Однак, на думку соціолога, влада повинна організувати певний порядок і правила, у якому працюватиме великий та надвеликий бізнес.

«Питання монополізації ринків, надзвичайно великих націнок, уникнення від податків. Ця тема тягне за собою боротьбу із корупцією та поповнення бюджету – а це очікувані покращення економічного становища держави», – зауважив соціолог.

Антипович також наголосив, що громадяни сподіваються на покращення свого матеріального становища. Зокрема, зниження тарифів та цін.

В свою чергу, Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що нардеп Віктор Медведчук наприкінці 1990-х років купив посаду заступника голови Верховної Ради

Про це він заявив під час брифінгу, після засідання РНБО .

За словами Данілова, формування олігархату в Україні розпочалося наприкінці 90-х років. Саме тоді вперше олігархи почали здійснювати вплив на кадрові призначенні у найвищих ешелонах влади.

“Коли почалася вся ця історія? Я маю певний досвід. Я пам’ятаю часи 1994-го року, а в 1998-му році у Верховній Раді вперше з’явилися великі гроші. Це було під час обрання спікера парламенту, коли протягом трьох місяців не могли зрушити це питання. Після того, як там з’явилися гроші, спікер парламенту був обраний, і не той, за кого була боротьба. І я хочу вам сказати, що саме тоді з’явився Віктор Медведчук, який тоді був обраний заступником голови Верховної Ради у 1998 році, а через певний час він став першим заступником (голови ВР – ред.)”, – наголосив він.