Журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу «Україна 24» прокоментував фразу дружини російського опозиціонера Олексія Навального «хлопче, горілочки нам принеси, ми додому летимо», сказану в літаку під час повернення Навальних з Німеччини до Росії.

«Моя думка, мені це не сподобалося. Це нагадує шоу-бізнес. Це вже нагадує Ольгу Бузову, грубо кажучи. Але для російського споживача це саме те, що треба. Тому що Балабанов же робив свої фільми – це були фільми про покоління, про час, про Росію. Все, що завгодно можна говорити, але це відображало реальність», – заявив журналіст.

Він висловив думку, що такі фрази мають стосунок не до політики, а більше до шоу-бізнесу.

«Те, що зробило подружжя Навальних, спрацювало на внутрішнього споживача відмінно. Мені не зайшло, тому що я там не побачив природності і щирості, це було притягнуто за вуха для політичних цілей. Я люблю природну щиру політику, а тут був фальшак, якийсь шоу-бізнес», – зазначив Гордон.

Фраза дружини Навального «хлопче, горілочки нам принеси, ми додому летимо» взята з відомого російського фільму «Брат-2» (режисер Олексій Балабанов). В Україні фільм критикують за антиукраїнські фрази і випади – «Ви нам ще за Севастополь відповісте» та інші.

Російський опозиціонер Олексій Навальний 17 січня повернувся до Росії з Німеччини, де він проходив курс лікування після отруєння речовиною “Новачок”. Після прибуття його затримали в аеропорту “Шереметьєво”. Судове засідання відбулося у відділенні поліції 18 січня, де було прийнято рішення про його арешт на 30 діб.